UA
  UA
  EN
  МАТЕРІАЛИ ПРОВЕДЕНИХ ЗАХОДІВ
  XІV НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ "ПРОЄКТУВАННЯ РОЗВИТКУ ТА ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ОБДАРОВАНОЇ ОСОБИСТОСТІ: В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ"
  27-06-2022

  23–25 червня 2022 року Інститутом обдарованої дитини НАПН України спільно з Ліцеєм «Успіх» Доманівської селищної ради Миколаївської області проведено XІV науково-практичну онлайн-конференцію «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості: в умовах воєнного стану».

  Мета онлайн-заходу: обмін досвідом і виявлення інноваційних підходів в контексті розв’язання проблем проєктування розвитку обдарованої особистості, проведення психолого-педагогічного супроводу, підготовки педагогічних працівників для роботи з обдарованими дітьми в умовах воєнного стану.

  Тематичні напрями роботи:

  • проєктування розвитку обдарованості учня в системі взаємодії учасників освітнього середовища
  • комплексна соціально-психолого-педагогічна діагностика обдарованості
  • моніторинг інтелектуального розвитку обдарованої особистості
  • науково-методичне забезпечення реалізації змісту спеціалізованої освіти наукового спрямування
  • підготовка педагогічних працівників до роботи з обдарованими дітьми в системі післядипломної педагогічної освіти.

  До участі у конференції зареєструвалися 1 465 учасників з усіх регіонів України

  В програмі конференції проведено пленарне засідання, на якому заслухано та обговорено 25 ключових доповідей. Організовано роботу секцій: «Теоретико-методологічні аспекти виховання обдарованої особистості та підготовка кадрів до роботи з обдарованими дітьми» та «Соціально-психолого-педагогічна підтримка та супровід розвитку обдарованої особистості».

  В практичній частині проведено 4 науково-практичні заходи: 
  - тренінги «Превенція особистісної мотивації учнів під час війни в Україні» та «Розвиток обдарованості учня засобами арт-терапії»;
  - майстер-класи: «Проєктно-модульне планування роботи закладу та педагогічних працівників ЗЗСО і ДЗО» та «Можливі напрями проєктів в умовах війни та після перемоги (досвід практичного консультування)».

  Підготовлено до друку збірник матеріалів, у якому розміщено 59 публікацій наукового і практичного досвіду учасників конференції.
  Відеозапис онлайн-конференції можна переглянути за покликанням:
  (Частина І)  - https://youtu.be/Sqszgnog9LQ 
  (Частина ІІ)  - https://youtu.be/V51PK5cQhhA
  (Частина ІІ) - https://youtu.be/kx3ucM78tjI

  Умови участі
  Програма
  Збірник публікацій
  Список учасників