UA
  UA
  EN
  МАН

  Мала академія наук України

  Одним із найважливіших завдань гуманістично орієнтованої держави є сприяння розвитку молодого покоління, задоволення його освітніх і культурних потреб, відповідно до Конвенції ООН про права дитини, Всесвітньої декларації про забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей. Втілення в життя вимог цих документів потребує від держави системних дій, спрямованих на пріоритетне ефективне вирішення проблем розвитку та самореалізації кожної особистості.

  Значну роль у вирішенні цих завдань відіграє своєчасне виявлення та підтримка обдарованих дітей, максимальна реалізація їхніх задатків і здібностей.

  Саме задля цього Інститут обдарованої дитини плідно співпрацює з багатьма установами в Україні та за її межами. Національний центр «Мала академія наук України» - один з найактивніших партнерів Інституту. Науковцями Інституту обдарованої дитини забезпечується робота серверу підтримки навчальної взаємодії – електронна площадка «Віртуальна школа МАН».

  Мала академія наук України – загальнодержавний науково-громадський проект, спрямований на пошук, підтримку, сприяння творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової діяльності учнів, школярів, студентів.