UA
  UA
  EN
  АРХІВ НОВИН
  Благодійний конкурс-марафон «Колосок для ЗСУ»
  07-11-2022 (00:00)

  БЛАГОДІЙНИЙ КОНКУРС-МАРАФОН «КОЛОСОК ДЛЯ ЗСУ»                             

  Інститут обдарованої дитини НАПН України долучився до інформаційної підтримки інтерактивної конкурсної події «КОЛОСОК для ЗСУ», яка є благодійною акцією нашого надійного багаторічного партнера МГО «Львівський інститут освіти».

  У лютому 2022 року через віроломний напад росії Оргкомітет призупинив організацію конкурсу «КОЛОСОК весняний–2022». У квітні конкурс не відбувся, але сьогодні завдання очікують на шанувальників природи. 

  Оргкомітет запрошує учнів 1–11 класів, їхні родини та усіх бажаючих підтримати захисників України і наблизити нашу перемогу до участі у конкурсі-марафоні  «КОЛОСОК для ЗСУ». 

  Конкурсна подія триватиме з 1 листопада по 15 грудня.

  Конкурс буде проведено відповідно до вимог постанови Кабінету міністрів України від 24 червня 2022 року № 711 «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні» та відповідно до положення про Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29.12.2011 за № 1561 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 січня 2012 р. за № 86/20399.

  Учасники та їхні родини або школи самостійно перераховують благодійний внесок у фонд «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ».

  Реквізити фонду: https://savelife.in.ua/donate/?utm_source=kolosok-dlia-zsu  

  З умовами проведення та етапами конкурсу можна ознайомитися за посиланнями:

  https://e-kolosok.org/kolosok-dlia-zsu/?utm_source=iod

  http://kolosok.org.ua/kolosok-dlia-zsu/?utm_source=iod