UA
  UA
  EN
  АРХІВ НОВИН
  Опитування серед педагогічної спільноти, учнів та батьків щодо потреб та поглядів на навчання у період воєнного стану
  22-08-2022 (00:00)

  Новий навчальний рік в Україні розпочинається на тлі трагічних подій. За півроку повномасштабної війни понад 2,3 тис. закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів, майже 300 з них зруйновано повністю. Згідно з даними ЮНІСЕФ, за час війни, розв’язаної РФ в Україні, місце проживання змінили приблизно 4,3 млн дітей —це більше половини дитячого населення країни. Зараз дуже важливо зрозуміти як живуть, про що думають та чого потребують учні й педагогічна спільнота.
  Інститут обдарованої дитини НАПН України започаткував проведення опитування серед педагогічної спільноти, учнів та батьків щодо їх потреб та поглядів на навчання у період воєнного стану. Результати попередніх опитувань розміщено за покликанням:
  https://cutt.ly/yXsxQh9  
  https://cutt.ly/DXsxOgt  
  https://cutt.ly/SXsxJsZ  
  З 22 серпня по 18 вересня Інститут обдарованої дитини НАПН України проводить третю хвилю опитування педагогічної спільноти, учнів 9-11 класів та батьків. Опитування займе 5-7 хвилин, воно є анонімним, результати дослідження будуть оприлюднені лише в узагальненому вигляді. Дякуємо, що Ви погодились взяти участь й поділитися своїми міркуваннями.
  Опитувальник за покликанням: https://cutt.ly/KXn9Jbc