Підсумки ІІ етапу Національного конкурсного відбору "ICYS-Україна-2022"
Надіслано galina 11.04.2022

Шановні учасники Національного конкурсного відбору "ICYS-Україна-2022"!

Підведено Підсумки ІІ етапу конкурсу та визначено його переможців.


Деталі новини

Шановні учасники Національного конкурсного відбору "ICYS-Україна-2022"!

Підведено Підсумки ІІ етапу конкурсу та визначено його переможців.

Оргкомітет конкурсу вітає всіх, хто не зійшов з дистанції і виконав усі завдання конкурсного відбору учасників Міжнародної конференції ICYS. На превеликий жаль у цьому році команда України вперше за 28 років існування конференції не візьме в ній участь, як і команди більшості європейських країн учасниць, які підтримали нашу позицію стосовно жорстокої агресії Росії по відношенню до України і людських цінностей, на яких будується наукова співпраця. Поряд із цим, оргкомітет  "ICYS-Україна" надасть рекомендацію переможцям "ICYS-Україна" щодо участі в інших міжнародних змаганнях, де буде брати участь Мала академія наук України у цей непростий час. Враховуючи багаторічний досвід фахового складу оргкомітету "ICYS-Україна", ми готові підтримати вас консультативно з питань підготовки наукових проєктів до презентації на конкурсах різного рівня, сподіваємось, що вам у нагоді стануть наші авторські посібники для молодих науковців, які можна скачати за посиланням: 

Стратегії дослідницького пошуку : навчальний посібник https://lib.iitta.gov.ua/728913/ 

та
Науковий метод для молодих дослідників. Посібник для учнів та освітян – учасників науково-технічних конкурсів учнівської молоді https://www.researchgate.net/publication/283442896_Scientific_Method_for_Young_Researchers_IN_UKRAINIAN_Naukovij_metod_dla_molodih_doslidnikiv

Будемо на зв’язку!

Безмежна вдячність вашим батькам і науковим керівникам! Бережіть себе, ви наша надія, ви найкращі в світі діти найкращої в світі країни, ми віримо у вас, ми віримо у нашу перемогу, в те що Україна понад усе! Слава Україні!

Оргкомітет
"ICYS-Україна"

Результати (рейтинг) Національного етапу конкурсного відбору «ICYS-Україна»
Міжнародної конференції молодих вчених «ICYS-2022»