Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    результати впровадження
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

АСПІРАНТУРА
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес

Педагогам та психологам
    консалтинговий центр
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Навігація
Вченим
наукова тематика
заходи та семінари
виконані програми
результати впровадження
анонси та новини
аpхів новин
електрона бібліотека
видання
семінари та тренінги
методичне забезпечення
АСПІРАНТУРА
про аспірантуру
вступ до аспірантури
нормативні документи
освітній процес
Педагогам та психологам
консалтинговий центр
перелік базових шкіл
регіональна система
МАН

Документи ІОД
наукова тематика
Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Новини
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «Підтримка та супровід професійного самовизначення обдарованих учнів у сучасному інформаційно-освітньому просторі» 26.04.2021

Запрошуємо науковців, педагогів та всіх зацікавлених тематикою, 31 травня 2021 року взяти участь у роботі онлайн-заходу (виступити з доповіддю або прийняти активну участь у дискусії). Захід відбудеться на платформі Zoom (посилання та код доступу буде надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації). Початок о 14.00 год.

Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів" 21.04.2021

Інститут обдарованої дитини НАПН України продовжує проведення  Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів з метою вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України. 
До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні колективи шкіл, ліцеїв, гімназій, позашкільних та інших закладів освіти, в яких проводиться систематична робота з обдарованими дітьми та молоддю.

Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Філософські, історіософські та педагогічні аспекти єдності українського суспільства» 08.04.2021

Шановні колеги!  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі заходу, що відбудеться 31 березня 2021 року, м.Київ в рамках ХІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та виставки освіти за кордоном «World Edu 2021» у режимі онлайн на платформі Zoom meeting,
за посиланням: https:us02web.zoom.us/j/82165204900
Ідентифікатор конференції: 82165204900
Код доступу: 1

Міжнародна науково-практична конференція «Психологічний супровід розвитку лідерського потенціалу шкільної та студентської молоді» 29.03.2021

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції, що відбудеться 29 квітня 2021 року на базі платформи Cisco Webex.

Рейтинг переможців Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна, 2021» 29.03.2021

Підведено підсумки ІI етапу Національного конкурсного відбору до Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS-Україна, 2021».

За результатами індивідуальних співбесід членів журі та експертів з конкурсантами складено рейтинг переможців Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна, 2021».

Результати 1 етапу ІX-ого Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень» 24.03.2021

Підведено проміжні підсумки 1 етапу ІX-ого Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень». 

Всеукраїнський науково-практичний онлайн семінар у рік математики в Україні «Шкільна математична освіта і обдарованість» 18.03.2021

Шановні колеги! Запрошуємо Вас 18 березня 2021 року взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного онлайн семінару у рік математики в Україні.
Захід відбудеться в онлайн режимі на платформі Zoom meetingза посиланням:  https://us02web.zoom.us/j/82676228717
Ідентифікатор: 826 7622 8717
Код доступу: 1

Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень» 15.03.2021

Шановні колеги!
Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» оголошують про проведення та запрошують взяти участь у ІX-му Всеукраїнському конкурсі «Творчий вчитель – обдарований учень».

Підведено підсумки І етапу Національного конкурсного відбору Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS-Україна, 2021» 09.03.2021

Після оцінювання робіт конкурсною комісією на відповідність тематиці і науковому рівню міжнародної конференції юних дослідників ICYS відбулась індивідуальна онлайн співбесіда членів оргкомітету та експертів з конкурсантами. За результатами визначено 14 учасників, яким запропоновано продовжити боротьбу у ІІ етапі Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна, 2021». 

Круглий стіл "Оновлення та стандартизація методичної бази системи Малої академії наук України" 26.01.2021

24 лютого 2021 року
Запрошуємо взяти участь у роботі онлайн-заходу (виступити з доповіддю або прийняти активну участь у дискусії) керівників і методистів обласних, районних і міських відділів освіти та регіональних відділень системи Малої академії наук України, науковців, педагогів-новаторів та всіх зацікавлених тематикою. Захід відбудеться на платформі Zoom (посилання та код доступу буде надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації).

Увага! Закінчується відбір майбутніх учасників міжнародної конференціїї юних дослідників ICYS-2021 18.01.2021

З метою цілеспрямованої, комплексної підготовки учнів до участі у Міжнародній конференції «ICYS - 2020» та формування команди від України, Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», проводять національний етап Конференції, відбірково-тренувальні збори «ICYS-Україна».