Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    результати
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

АСПІРАНТУРА
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес
    Акредитація ОНП 011

Педагогам та психологам
    консалтинговий центр
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Навігація
Вченим
наукова тематика
заходи та семінари
результати
виконані програми
анонси та новини
аpхів новин
електрона бібліотека
видання
семінари та тренінги
методичне забезпечення
АСПІРАНТУРА
про аспірантуру
вступ до аспірантури
нормативні документи
освітній процес
Акредитація ОНП 011
Педагогам та психологам
консалтинговий центр
перелік базових шкіл
регіональна система
МАН

Документи ІОД
наукова тематика
Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
VI Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»
31 травня 2013 року в столичному Палаці з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей відбулася щорічна VI Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»
31.05.2013 Кількість фото: 192
Вже в шосте в Києві збираються талановиті діти з усіх куточків мальовничої України.
Організаторами цього проекту є Інститут обдарованої дитини НАПН України, Мала академія наук України, Київський палац дітей та юнацтва.
Виставка – фестиваль проходить за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Київської міської влади.

Головною метою проведення виставки-фестивалю є популяризація дитячої та юнацької творчості. Досвід та практика суспільного життя свідчать про те, що робота з обдарованими дітьми та молоддю, яка передбачає розвиток здібностей особистості, її самовизначення, соціальну адаптацію та культурне становлення, - є одним із пріоритетних соціальних завдань. Талант і обдарованість без яких не можливе, піднесення держави, складають її найважливіше надбання. Тому таким важливим і нагальним є виявлення і підтримка обдарованих дітей та молоді, забезпечення всіх умов для її творчої самореалізації.

Незмінно та урочисто виставку відкрив Володимир Камишин - директор Інституту обдарованої дитини НАПН України.
Юних талантів вітали також Народний депутат України Олександр Єдін, Президент НАПН України Василь Кремень, Президент Малої академії наук Станіслав Довгий, директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий, директор Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України Анатолій Корисько, директор Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг Державної служби інтелектуальної власності ТетянаЧабанець, в.о. директора Київського Палацу дітей та юнацтва Лілія Заруцька.

Учасників фестивалю також письмово привітали перші особи нашої держави - Президент України Віктор Янукович, Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, Прем'єр-міністр України Микола Азаров, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, Президент Національної академії наук України Борис Патон , а також представник Росії , академік Російської академії наук, лауреат Нобелівської премії з фізики Жорес Алфьоров.
Підписані вітання були розміщені окремим стендом та офіційно зачитані на відкритті заходу.

На виставці було представлено понад 3000 експонатів різних видів творчості, автори яких є вихованцями 200 організацій.
Вундеркінди продемонстрували свої таланти у науково-технічній, дослідницько-експериментальній, художньо-естетичній, гуманітарній творчості, еколого-натуралістичній та фізкультурно-спортивній діяльності.

Під час офіційного відкриття заходу відбувся урочистий момент єднання талантів нашої Батьківщини. Землею, привезеною учасниками виставки з кожного з двадцяти п’яти регіонів України символічно був вдобрений вазонок із Деревом Талантів - символ обдарованості – кущ калини, разом з яким будуть рости і розквітати таланти України!

Родзинкою свята стали також майстер класи з різних видів мистецтв: гончарства, ліплення з глини, розпису по кераміці, орігамі, петриківського розпису, травоплетіння, створення ляльок та м’якої іграшки, валяння, в’язання морських вузлів, бойових мистецтв айкідо та кікбоксінгу, лозоплетіння, бісерного ткацтва та багато інших. Під керівництвом досвідчених майстрів кожен охочий – і дорослий, і дитина – могли спробувати свої сили у мистецтві.

Учасників майстер класів організатори виставки відмічали спеціальними печатками-відзнаками, що було своєрідним гарантом для отримання солодких подарунків-сюрпризів, які видавались тут же - на стенді «Острова знань».

Під час роботи виставки пройшов флеш-моб дитячого малюнку, де школярі з різних куточків України мали змогу у спільній картині втілити свої майбутні бажання, а також костюмоване шоу власних колекцій одягу учасників виставки.

Крім того, на заході дітей та дорослих чекали розваги - клоун, майстри аквагриму, стіна малювання, шоу від Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум» та забави від Центру культури і історії Древньої Русі «Парк Київська Русь».

На завершення роботи виставки її учасники потрапили на концерт, де побачили успіхи своїх творчих колег. Усі школярі отримали дипломи за участь у фестивалі та подарунки на згадку, замовлені спонсорами заходу.

«Подібні заходи дають дітям можливість самореалізації, яскраві емоції та нові дружні контакти»,- зазначив директор Інституту обдарованої дитини Володимир Камишин.