Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    результати впровадження
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

АСПІРАНТУРА
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес

Педагогам та психологам
    консалтинговий центр
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Навігація
Вченим
наукова тематика
заходи та семінари
виконані програми
результати впровадження
анонси та новини
аpхів новин
електрона бібліотека
видання
семінари та тренінги
методичне забезпечення
АСПІРАНТУРА
про аспірантуру
вступ до аспірантури
нормативні документи
освітній процес
Педагогам та психологам
консалтинговий центр
перелік базових шкіл
регіональна система
МАН

Документи ІОД
наукова тематика
Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаційно-освітньому просторі» проводилася 27 жовтня 2020 року в режимі онлайн на платформі Zoom meeting.
27.10.2020 Кількість фото: 0
XІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості» відбулася 20 травня 2020 року в режимі онлайн на платформі pruffme.
20.05.2020 Кількість фото: 0
14 травня 2020 року відбувся науково-практичний онлайн семінар «Адаптація обдарованих дітей у дослідницькій діяльності МАН».
, метою якого є обговорення та аналіз проблем з означеної теми та допомога у розв’язанні проблем адаптації обдарованих учнів у дослідницькій діяльності МАН.
14.05.2020 Кількість фото: 0
30-31 березня 2018 року відділом інтелектуального розвитку обдарованої особистості Інституту обдарованої дитини НАПН України на базі Чернігівського ліцею № 32 (вул. Шевчука, 11) було проведено науково-практичний семінар «Психолого-педагогічний супровід соціалізації обдарованих старшокласників в Інтернет-середовищі»
30.03.2018 Кількість фото: 10
5 грудня 2017 року відділом інтелектуального розвитку обдарованої особистості Інституту обдарованої дитини НАПН України на базі Спеціалізованої школи № 1 І–ІІІ ступенів №196 м. Києва (вул. Зодчих, 22) було проведено науково-практичний семінар «Сучасні методи психолого-педагогічної підтримки процесу соціалізації обдарованої молоді».
06.12.2017 Кількість фото: 12
Відповідно до Програми дослідно-ескпериментальної роботи відділом STEM- освіти ІМЗО та МАН 7 червня 2017 р. було проведено засідання за результатами І організаційно-підготовчого етапу.
14.06.2017 Кількість фото: 5
19 жовтня 2016 року відбувся семінар-практикум соціальних педагогів Рожнятівського району.
Захід проходив у рамках співпраці з Івано-Франківським регіональним центром Інституту обдарованої дитини НАПН України на базі навчального корпусу Івано-Франківського ОІППО .
07.11.2016 Кількість фото: 6
Вісім високих нагород вибороли юні дослідники, члени Малої академії наук України на ХХІІІ Міжнародної конференції молодих учених «ICYS-2016», що проходила з 16 по 22 квітня в м. Клуж-Напока (Румунія).
18.05.2016 Кількість фото: 18
В останніх числах березня 2016 року на базі Інституту обдарованої дитини НАПН України відбувся науково-практичний семінар спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Інститутом педагогіки НАПН України, Педагогічним інститутом Київського університету імені Бориса Грінченка: «Ідеї і зміст освіти для сталого розвитку та їх реалізація в освітньому процесі дошкільного навчального закладу»
29.03.2016 Кількість фото: 12
Спецкурси для педагогів дошкільних навчальних закладів від Івано-Франківського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України

Влітку та на початку осені Регіональний центром була започаткована низка цікавих науково-практичних заходів та спецкурсів для педагогів.

06.11.2015 Кількість фото: 6
Інститут обдарованої дитини розпочав цикл науково-практичних семінарів «Розвивальне читання для дошкільнят».
Перші майстер-класи для зацікавлених та працюючих з дітьми дошкільного віку стартували цього літа на Васильківщині, Дніпропетровський області та м. Ірпіні.
15.09.2015 Кількість фото: 12
Тренінг - Центр "Дельта" Інституту обдарованої дитини НАПН України успішно презентував виїздну Програму "Ти найкращий".
Інститутом обдарованої дитини в липні 2015 було організовано літній відпочинок для дітей на базі дитячого лікувально-профілактичного санаторію «Косів», який знаходиться на Прикарпатті (висота115 м над рівнем моря), на березі річки Рибниця, поблизу міста Косів Івано-Франківської області.

10.09.2015 Кількість фото: 24
Вже декілька років поспіль Інститут обдарованої дитини супроводжує команду від України на Міжнародній конференції молодих учених «ICYS». Так і 2015 рік не став виключенням.
Високі нагороди - золоту медаль за представлене наукове дослідження з математики, срібну медаль з інформатики, дві бронзові медалі з фізики та екології, а також відзнаку за перемогу в історично-науковому квесті отримала команда переможців національного відбору «ICYS - Україна» на ХХІІ Міжнародній конференції молодих учених «ICYS», що проходила з 19 по 25 квітня 2015 року в м. Ізмір (Туреччина).
30.04.2015 Кількість фото: 6
09 – 10 квітня 2015 року в м. Києві відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників».
Організатором заходу виступив Інститут обдарованої дитини НАПН України спільно з Інститутом психології НАПН України, Київським університетом імені Бориса Грінченка та ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».
09.04.2015 Кількість фото: 18
22 січня 2015 року відбулося засідання Президії Національної академії педагогічних наук України на якому було розглянуто питання «Про результати експериментальної роботи Інституту обдарованої дитини із cоціально-педагогічного проектування розвитку обдарованості учнів».
Доповідав про результати дослідження завідувач відділу проектування розвитку обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук Валерій Киричук.
30.01.2015 Кількість фото: 6
5 червня 2014 року відбувся V науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2014: якісний вимір освіти зарубіжжя та український контекст».
05.06.2014 Кількість фото: 0
15 – 16 травня 2014 р. у м. Києві Інститутом обдарованої дитини НАПН України спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Управлінням освіти Ялтинської міської ради булла проведена III Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників».
15.05.2014 Кількість фото: 6
Три бронзових медалі, спеціальний диплом та медаль за кращий постер з екології привезла українська команда (4 юних науковця - члени Малої академії наук України) з ХХІ Міжнародної конференції молодих учених «ICYS», що проходила з 17 по 23 квітня в м. Белград, Сербія.
13.05.2014 Кількість фото: 6
26 листопада 2013 року в рамках круглого столу «Від теорії до практики: бізнес, наука, освіта» відбулася перша зустріч юних дослідників підприємців та науковців. Цей захід організовано Українським союзом промисловців та підприємців, Національним центром «Мала Академія наук України» та Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України.
26.11.2013 Кількість фото: 12
21 листопада 2013 року у конференц-залі Президії Національної академії педагогічних наук України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідницький компонент у діяльності загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних закладів освіти: ретроспектива і перспектива».
21.11.2013 Кількість фото: 6