НОВИНИ ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Надіслано galina 24.03.2020

Це небачений час невизначеності для шкіл, вчителів та сімей по всьому світу.
Renzulli Learning розуміє, що вчителі намагаються знайти рішення для того, щоб учні могли віддалено продовжувати шкільну роботу. У відповідь на кризу COVID-19, Renzulli Learning надає безкоштовний доступ до шкіл на решту 2019-20 навчального року.

Щоб розпочати сьогодні, відвідайте: https://lnkd.in/exBziQU


Деталі новини

Це небачений час невизначеності для шкіл, вчителів та сімей по всьому світу. Renzulli Learning розуміє, що вчителі намагаються знайти рішення для того, щоб учні могли віддалено продовжувати шкільну роботу. У відповідь на кризу COVID-19, Renzulli Learning надає безкоштовний доступ до шкіл на решту 2019-20 навчального року.

Наше рішення дистанційного навчання включає в себе персоналізоване навчання з усіх предметів, збагачену діяльність та проектну систему навчання, включаючи можливості роботи у співпраці. Ми тут, щоб підтримати учнів та викладачів у цей найскладніший час.

Щоб розпочати сьогодні, відвідайте: https://lnkd.in/exBziQU

Ми хочемо допомогти вам залучити своїх учнів, щоб навчання продовжувалося, страх знизився, а діти могли продовжувати думати, мріяти, планувати та досягати успіху. Якщо вам потрібна допомога для початку роботи, зв’яжіться з нами за адресою info@renzullilearning.com