XХVІІІ Міжнародна конференція юних дослідників International Conference of Young Scientists (ICYS-2021), м. Белград (Сербія)
Надіслано galina 04.12.2020

У 2021 році Міжнародна конференція «ICYS» відбудеться з 22 по 28 квітня у м.Белград (Сербія).

Конференція відбуватиметься віртуально в зв’язку з обмеженнями спричиненими поширенням COVID-19 (якщо не відбудеться змін), але з дотриманням кращих її традицій, тобто окрім наукової складової, буде організовано платформу для спілкування учасників, проведення урочистостей та культурних заходів.


Деталі новини

Міжнародна конференція «ICYS» (далі Конференція) – щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, інформатики та екології. У 2021 році Конференція відбудеться з 22 по 28 квітня у м. Белград (Сербія). Конференція відбуватиметься віртуально в зв’язку з обмеженнями спричиненими поширенням COVID-19 (якщо не відбудеться змін), але з дотриманням кращих її традицій, тобто окрім наукової складової, буде організовано платформу для спілкування учасників, проведення урочистостей та культурних заходів.

На виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2020-2022 рр., Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (Наказ МОН № 1452 від 24.11.2020 р.), з метою цілеспрямованої, комплексної підготовки учнів до участі у Міжнародній конференції «ICYS - 2021» та формування команди від України, Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України проводять національний етап Конференції, відбірково-тренувальні збори «ICYS-Україна».

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 1