Веб-семінар Королівської ірландської академії - ALLEA "Чи може освіта щодо зміни клімату врятувати планету? Європейські перспективи"
Надіслано galina 18.11.2020

Цього листопада в Глазго, Великобританія, мала відбутися Конференція ООН з питань зміни клімату (COP26), але її перенесли на 2021 рік через пандемію COVID-19. Однак зміна клімату все ще залишається актуальною проблемою, яку неможливо зупинити через інші сучасні суспільні проблеми. 


Деталі новини

Вебінар, організований Королівською ірландською академією та ALLEA
Дата: вівторок, 24 листопада
Час: 16:00(GMT)
Мова заходу: англійська

Цього листопада в Глазго, Великобританія, мала відбутися Конференція ООН з питань зміни клімату (COP26), але її перенесли на 2021 рік через пандемію COVID-19. Однак зміна клімату все ще залишається актуальною проблемою, яку неможливо зупинити через інші сучасні суспільні проблеми. Королівська ірландська академія, провідна група експертів Ірландії в галузі наук та гуманітарних наук, та ALLEA, Європейська федерація академій наук і гуманітарних наук, вважають, що для освіти в галузі кліматичних змін життєво важливо утримувати високу позицію в науково-дослідних та політичних програмах. У цій мірі цей веб-семінар Королівської ірландської академії-ALLEA під назвою „Чи може освіта щодо зміни клімату врятувати планету? Європейські перспективи '' стосуватиметься ролі та значення освіти щодо зміни клімату як в європейському, так і в ірландському контексті. Цей веб-семінар отримає відповіді від низки національних та міжнародних експертів з питань освіти у галузі кліматичних змін та покаже обговорення ключових питань, що стоять перед освітою щодо кліматичних змін.

Результати нещодавно опублікованого звіту ALLEA «Знімок освітніх ініціатив щодо зміни клімату в Європі: первинні висновки та наслідки для майбутньої освіти у галузі кліматичних змін» будуть представлені на веб-семінарі та стануть початковою точкою для обговорення освітніх ініціатив щодо зміни клімату в Європі, які розглянуть успіхи, виклики та майбутнє освіти з питань зміни клімату по всій Європі. Нещодавній брифінг Королівської ірландської академії, підготовлений доктором Кліоною Мерфі, головою Робочої групи з наукової освіти ALLEA та представником Королівської ірландської академії, обговорює цей звіт та його наслідки для Ірландії буде включено до матеріалів заходу.

Відтепер відкрита реєстрація на Вебінар з питань зміни клімату