Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ресурсний центр «КОЛОСОК» як складова STEM-освіти в Україні»
Надіслано galina 16.01.2019

13-15 січня 2019 року у Львові  відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ресурсний центр «КОЛОСОК» як складова STEM-освіти в Україні». Семінар організував Інститут модернізації змісту освіти спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України, Оргкомітетом Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» та редакцією науково-популярного природничого журналу для дітей «КОЛОСОК».


Деталі новини

13-15 січня 2019 року у Львові  відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар „Ресурсний центр «КОЛОСОК» як складова STEM-освіти в Україні». Семінар організував Інститут модернізації змісту освіти спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України, Оргкомітетом Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» та редакцією науково-популярного природничого журналу для дітей «КОЛОСОК».

Програма семінару

Учасники семінару, науковці та педагогічні працівники, пропонували шляхи впровадження ідей STEM-освіти в контексті реалізації дидактичних принципів Нової української школи.

Практична частина семінару зокрема передбачала знайомство з новими медіатехнологіями, які  використовуються у журналі «КОЛОСОК», можливостями застосування їх у практиці роботи учителя початкової школи та природничих предметів. Учасники вивчали можливості використання віртуальної та доповненої реальності (додатки «Сканер QR і штрих-коду», «HP Reveal», «Galactic Explorer for MERGE Cube»), які візуалізують природні процеси та явища.