Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Новини
Інститут обдарованої дитини НАПН України оголошує прийом до аспірантури у 2019 році 07.05.2019

УВАГА!!! Інститут обдарованої дитини НАПН України оголошує прийом до аспірантури у 2019 році прийом до аспірантури у 2019 році на підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії 
за спеціальністю 011 – Освітні, педагогічні науки
спеціалізацією «Освіта та розвиток обдарованої особистості»

ВІТАЄМО українських школярів - переможців ICYS-2019 з найвищими нагородами 13.05.2019

ХХVІ Міжнародна конференція юних дослідників «ICYS-2019» відбулася з 19 по 25 квітня 2019 р. у м. Куала-Лумпур, Малайзія.
Українська команда учнів-членів Малої академії наук України відзначена на міжнародному рівні високими нагородами.

Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів" 07.05.2019

УВАГА! На численні прохання бажаючих прийняти участь у конкурсі, реєстрацію учасників продовжено до 25 травня 2019 року.

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук  України та Національний центр «Мала академія наук України» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України проводять Всеукраїнський конкурс-рейтинг для закладів загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів і форм власності з метою вивчення стану роботи з обдарованими дітьми та талановитою молоддю України.

VІІ Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень» 07.05.2019

УВАГА! На численні прохання бажаючих прийняти участь у конкурсі, реєстрацію учасників продовжено до 25 травня 2019 року.

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України  проводить VIІ-ий Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень».

XІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проектування розвитку та психолого педагогічного супроводу обдарованої особистості» 22.04.2019

Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у роботі заходу, що проходитиме 14–15 травня 2019 року на базі Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області,

Науково-практичний семінар «Нова українська школа: проблеми адаптації» 19.04.2019

Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі «Нова українська школа: проблеми адаптації», який відбудеться 3 травня 2019 року у м. Ізмаїл Одеської області.

Команда Малої академії наук України повернулась з Тунісу з перемогою! 02.04.2019

Всі учасники команди України – переможці Міжнародного фестивалю інженерних та наукових проектів  I-FEST2 який відбувся у м. Монастир, республіка Туніс, 21-27 березня  2019 року.

Інститут обдарованої дитини долучився до  цілеспрямованої підготовки команди юних дослідників  Малої академії наук України.

Підсумки національного конкурсного відбору «ICYS-Україна» 27.02.2019

Складено рейтинг переможців й визначено склад команди, яка представлятиме Україну на ХХVІ Міжнародній конференції юних дослідників «ICYS-2019» з 19 по 25 квітня 2019 р. у м. Куала-Лумпур, Малайзія.

Міжнародний фестиваль інженерних наук і технологій I-FEST, республіка Туніс 27.02.2019

З 21 по 26 березня відбудеться Туніський Міжнародний фестиваль інженерних наук і технологій I-FEST, республіка Туніс.

Науково-практичний семінар «Проблеми професійного самовизначення обдарованої молоді» 26.02.2019

Шановні колеги!  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Проблеми професійного самовизначення обдарованої молоді», який відбудеться 21 березня 2019 року в місті Києві.

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ресурсний центр «КОЛОСОК» як складова STEM-освіти в Україні» 16.01.2019

13-15 січня 2019 року у Львові  відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ресурсний центр «КОЛОСОК» як складова STEM-освіти в Україні». Семінар організував Інститут модернізації змісту освіти спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України, Оргкомітетом Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» та редакцією науково-популярного природничого журналу для дітей «КОЛОСОК».