Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    результати
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

АСПІРАНТУРА
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес
    Акредитація ОНП 011

Педагогам та психологам
    консалтинговий центр
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Навігація
Вченим
наукова тематика
заходи та семінари
результати
виконані програми
анонси та новини
аpхів новин
електрона бібліотека
видання
семінари та тренінги
методичне забезпечення
АСПІРАНТУРА
про аспірантуру
вступ до аспірантури
нормативні документи
освітній процес
Акредитація ОНП 011
Педагогам та психологам
консалтинговий центр
перелік базових шкіл
регіональна система
МАН

Документи ІОД
наукова тематика
Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Підведено підсумки І етапу Національного конкурсного відбору Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS-Україна, 2021» 09.03.2021  Друк

Після оцінювання робіт конкурсною комісією на відповідність тематиці і науковому рівню міжнародної конференції юних дослідників ICYS відбулась індивідуальна онлайн співбесіда членів оргкомітету та експертів з конкурсантами. За результатами визначено 14 учасників, яким запропоновано продовжити боротьбу у ІІ етапі Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна, 2021». Вони всі отримали зауваження та поради від експертів щодо поданих на конкурс наукових проєктів. Подальшу роботу учасників над вдосконаленням досліджень оцінить конкурсне журі до 05.03.2021 р.. За результатами індивідуальних співбесід та оцінювання буде складено рейтингову таблицю і визначено переможців ІІ етапу конкурсного відбору, які увійдуть до складу команди України на XХVІІІ Міжнародну конференцію юних дослідників ICYS-2021, м. Белград (Сербія).

Конкурсні роботи оцінено, учасників ІІ етапу «ICYS-Україна, 2021» визначено! 14 учнів-членів МАН продовжать боротьбу за право представляти Україну на XХVІІІ міжнародній конференції юних дослідників ICYS-2021, м. Белград (Сербія). Пишаємось талантами, волею до перемоги та високими особистісними досягненнями юних дослідників! Дякуємо батькам, вчителям, науковим керівникам!

Учасники про себе:

Кеча  Данило «Кожного разу, коли моя тяжка робота над якимось родом діяльності приносить позитивний для мене результат, я відчуваю гордість за себе. Так, рік старанної підготовки до Всеукраїнській олімпіаді з астрономії та астрофізики привів мене до бажаного другого місця. Це відчуття, що твої старання врешті-решт окупилися, мотивує мене працювати більше задля досягнення нових, більш значущих, цілей».

Глазунова Ольга «Я відчувала гордість за себе, коли одночасно перемогла у 6-ти міських олімпіадах з різних дисциплін (математики, фізики, хімії, біології, української мови, літератури, англійської мови)

Кулєшов Іларіон «Пригадую відчуття гордості за себе, коли нарешті вирішив задачу у сфері програмування, після двох місяців невдач.

Темченко Єлізавєта «Безсонні ночі та великий обсяг роботи інколи змушували мене думати, що це все даремно, але так було лише один раз, коли я була дуже втомленою. І от настає щасливий день перемоги. У моїй голові лунають радісні овації всіх присутніх друзів, викладачів, рідних. І моя гордість відчувається саме в них: у їхній підтримці, допомозі, словах, які надихають»

 

Деркач Михайло «Якості, які допомагають мені у житті: Гострий розум, комунікабельність цілеспрямованість, гарне почуття гумору, відповідальність, працьовитість, оптимізм»

Кетков Юрій «Я відчув гордість коли отримав повідомлення від відбіркового комітету ICУS Ukraine та дізнався про те що пройшов відбір».

Терентьєв Андрій «Таких випадків було багато, але найяскравіший з них був вступ до ЛІТу у 2017 році. Я був справді радий й відчував гордість за себе, що мені вдалося вступити в один з найкращих учбових закладів міста»

Ольхович Андрій «Відчув гордість за себе, коли побачив фахівців лабораторії, що користуються моєю розробкою програмного забезпечення»

Чурсіна Таїсія «Мої друзі кажуть що перш за все вони цінують те, що я завжди можу підтримати та надати пораду, можу підняти настрій, зі мною цікаво спілкуватися на різні теми, я доброзичлива та дружелюбна»

Косило Олексій «Я пишаюсь бути у складі національної збірної України з авіамодельного спорту. Наша команда посіла 3 місце в Європі. Це допомагає моєму дослідженню ефективності підіймальної сили крила літака»

Поспелов Олександр «Мої сильні якості - чeсність, чуйність, доброзичливість, щeдрість, коопeративність, широкий спeктр знань та навичок з основних прeдмeтів»

Уланов Віктор «Намагаюся аргументовано відстоювати свою точку зору, налаштовувати своїх друзів на спільний успіх, радіти за кожного та допомагати, якщо у них виникають проблеми. Ніколи не відкладаю справи на завтра, намагаюся працювати сьогодні. Вмію мобілізувати усі свої сили у складних ситуаціях. Намагаюсь йти на компроміс та виправляти свої помилки»

Зіборов Нікіта «Відчуваю гордість під час оголошення результатів конкурсів або під час прочитання роботи, коли розумієш, що твоя праця дає певні результати»

Павленко Володимир «Відчув гордість за себе, коли врятував колонії рідкісних мурах та зміг підготувати їх до повернення у зовнішнє середовище»

Члени оргкомітету та експерти обговорюють підсумки І етапу конкурсу «ICYS-Україна»

 

 

 

 

 

 

Переглядів 14161 · Друк