Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання

Аспірантура
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Команда Малої академії наук України повернулась з Тунісу з перемогою! 02.04.2019  Друк

Всі учасники команди України – переможці Міжнародного фестивалю інженерних та наукових проектів  I-FEST2 який відбувся у м. Монастир, республіка Туніс, 21-27 березня  2019 року:

Анастасія Кононенко (учениця 9 класу Запорізького технічного ліцею, Запорізьке відділення МАН) за свій проект «Автомобіль: безпека для дитини» у науковому напрямі «інженерія» отримала «срібло»,

Олександра Хомишин (учениця 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільське обласне відділення МАН) за дослідження на стику фізики й медицини «Особливості ефектів поверхневого натягу на інтерфейсі контактна лінза – офтальмологічна рідина» отримала бронзову медаль,

Артем Трень (учнень 10 класу Дніпровського Ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара, Дніпровське відділення МАН) за дослідницький проект з механіки «Мінімізація сил у задачах на статику» отримав бронзову медаль в секції фізика.

Міжнародний фестиваль I-FEST² вже десять років поспіль організується Туніською асоціацією майбутнього науки і техніки (ATAST), щороку проводиться для науковців з усього світу, а особливо розрахований на молодь від 14 до 24 років. У 2019 на ювілейному I-FEST²  зібралося майже 300 делегатів, які представляли 45 країн світу, серед них – США, Франція, Італія, Білорусь, Бразилія, Китай, Турція, Туніс, Малайзія, Нігерія, Південно-Африканська республіка та ін.

Учасниками фестивалю є школярі та студенти, які стали переможцями національних конкурсних програм в своїх країнах. Робоча мова конференції – англійськінженерія, комп?ютерні науки, екологія середовища, біологія та екологія життя, соціальні науки, мультимедіа, короткометражні фільми та бізнес проекти.

Представлення наукових та інженерних проектів учасниками I-FEST² відбувається у два етапи: у формі постерного захисту проекту та наукової співбесіди з членами журі та окремого представлення проекту перед широкою аудиторією суддів, конкурсантів і спостерігачів.

I-FEST2 народився завдяки меті об’єднати молодих вчених усього світу. Конкурс I-FEST2 ? не лише сприяє професійному зростанню, а й заохочує до міжкультурного діалогу та співпраці завдяки участі учнів, студентів й експертів із різних країн світу.

Фестиваль I-FEST² включає різноманітні наукові та культурні заходи, можливості нових знайомств та пізнавальних відкриттів, зокрема поїздки й екскурсії, що дозволять учасникам пізнати багату туніську культуру.

SKYPE-уроки англійської з носіями мови допомогли здобути перемогу!

Однією з умов фахового відбору учасників міжнародних конкурсів юних дослідників є достатній рівень володіння англійською, що дозволить стати повноправним учасником наукової дискусії з членами міжнародного журі. Відбір-відбором, але реальна ситуація захисту дослідницького проекту перед фахівцями з різних кран світу на міжнародному конкурсі є надзвичайно напруженою і стресовою. Як впоратися зі страхами, як бути впевненим і успішним в такій непростій ситуації. Інститут обдарованої дитини спільно з Національним центром «Мала академія наук України» здійснюють цілеспрямовану підготовку учасників міжнародних змагань в програмі якої заходи з формування стресостійкості в умовах збивальних факторів, багаторазовий захист-тренінг дослідницького проекту тощо. Надзвичайно потужну фахову підтримку даний проект отримав завдяки спонсорський підтримці он-лайн школи англійської  https://skylango.net/ .

Для учасників міжнародних конкурсів юних дослідників спонсор організував Skype-уроки з вчителями англійської англомовної країни. Це був потужний тренінг з представлення роботи, з наукової дискусії англійською.

Переглядів 12307 · Друк