Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проектне управління особистісним розвитком обдарованого учня» 08.05.2018  Друк

Згідно плану проведення заходів структурними підрозділами НАПН України та метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що працюють у системі проектного управління особистісним розвитком учнів закладів загальної середньої освіти, Інститут обдарованої дитини НАПН України сумісно з кафедрою психології управління ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять одинадцятий Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проектне управління особистісним розвитком обдарованого учня» (29 – 30 травня 2018 р.) в м. Київ, вул. Миколи Юнкерова, 76.

До участі у семінарі запрошуються: керівники та методисти обласних та районних управлінь освіти, керівники та заступники керівників закладів середньої освіти, практичні психологи, класні керівники, педагоги, що бажають підвищити свій кваліфікаційний рівень в  проектній діяльності закладу середньої освіти.

ПРОГРАМОЮ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ ПЕРЕДБАЧЕНО:

  • Практичні та індивідуальні заняття з автором системи проектного управління особистісним розвитком учнів за допомогою інформаційних технологій.
  • Колективна, групова, індивідуальна робота з теорії та практики роботи в системі за допомогою інформаційних технологій.
  • Тренінгові та семінарські заняття зі створення педагогічних ситуацій успіху під час проектної освітньої діяльності, проведення інтерпретації результатів системного аналізу комплексної психолого-медико-педагогічної діагностики, прогнозування та моніторингу особистісного розвитку обдарованих учнів.
  • Практичні заняття з цілепокладання, конструювання завдань закладу загальної середньої освіти та задач особистісного розвитку учнів в класних колективах; проектна діяльність, планування реалізації проектів закладу середньої освіти; практичного психолога, класного керівника, вчителя-предметника в онлайн-режимі.
  • Майстер-класи, тренінгові заняття з впровадження в практику роботи педагога особистісно-орієнтованих та особистісно-розвивальних технологій освітнього процесу.

Завантажити інформаційне повідомлення

Інформація про сервіс

Переглядів 18863 · Друк