Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    результати впровадження
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    дайджест
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    література
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Склад команди від України для участі в XХV Міжнародній конференції молодих вчених «ICYS» 27.02.2018  Друк

В рамках спільного проекту Інституту обдарованої дитини НАПН України та Національного центу  "Мала академія наук України", за підтримки ДНУ "Інституту модернізації змісту освіти" проведено національний етап Міжнародної конференції ICYS. За результатами конкурсного відбору сформовано команду від України (список додається) учасники якої представлять Україну на  ХХУ Міжнародній конференції ICYS, яка відбудеться в  м. Белград (Сербія) з 19 по 25 квітня 2018 року.

Склад команди від України для участі в XХV Міжнародній конференції молодих вчених «ICYS»

  1. Качур Артур Віталійович, Чернівецька гімназія № 5
  2. Терентьєв Максим Андрійович, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті
  3. Веремчук Микола Едуардович, Чернівецький ліцей № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради
  4. Фречка Валентин Михайлович, Сокирницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації
  5. Олексишин Олексій Андрійович, Чернівецький ліцей № 1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради
  6. Леньо Соломія Андріївна, Львівський навчально-виховний комплекс "Школа I ступеня - гімназія"
  7. Терентьєв Сергій Валерійович, Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара
  8. Папашев Олег Костянтинович, Запорізький ліцей № 105, Запорізької міської ради
  9. Паламар Остап Васильович, Чернівецька гімназія № 4
  10. Кузик Тарас Юрійович, Чернівецький ліцей № 1 математичного та економічного профілів
  11. Ольховська Анастасія Ігорівна, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені В. О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  12. Петришин Софія Романівна, Навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей"Оріяна", м. Львів

 

Переглядів 4233 · Друк