Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
Вітаємо наших лауреатів Державної премії в галузі освіти 2012
21 листопада 2012 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту відбулося урочисте вручення Державних премій України в галузі освіти 2012 року.
Дипломами та Почесними знаками лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року був нагороджений і авторський колектив Інституту обдарованої дитини.
10.12.2012 Кількість фото: 12
21 листопада 2012 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту відбулося урочисте вручення Державних премій України в галузі освіти 2012 року.
Дипломами та Почесними знаками лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року був нагороджений і авторський колектив Інституту обдарованої дитини.

Державна премія України в галузі освіти започаткована у 2010 році для відзначення видатних досягнень науково-педагогічних працівників. Два роки тому до Дня працівника освіти Президент України Віктор Янукович видав Указ «Про Державну премію України в галузі освіти». Цьогорічний Указ про присудження Державних премій України в галузі освіти 2012 року (Указ № 583/2012) Президент підписав 6 жовтня 2012 року.

Премії присуджені у п’яти номінаціях: дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти.

У номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» Державну премію України в галузі освіти 2012 року за цикл робіт «Всеукраїнський освітній Інтернет-портал “Острів знань”» отримали директор Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат технічних наук Володимир КАМИШИН, завідувач відділу інноваційних технологій в освіті обдарованих Інституту обдарованої дитини Олексій СУХИЙ, старші наукові співробітники Інституту обдарованої дитини Галина ОНОПЧЕНКО, Володимир МІЛЄНІН і Тетяна ЮРЧЕНКО, в.о. заступника директора Інституту обдарованої дитини НАПН України з міжнародно-наукового співробітництва, аспірант Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Максим ГАЛЬЧЕНКО, президент Малої академії наук України, член-кореспондент Національної академії наук України, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор фізико-математичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, народний депутат Станіслав ДОВГИЙ, директор НЦ «Мала академія наук України», кандидат філософських наук Оксен ЛІСОВИЙ, в. о. завідувача відділу Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАНУ, кандидат технічних наук Кирило ГУЛЯЄВ.

«Острів знань», створення якого розпочалося у 2004 р., – один із лідерів у рейтингу найпопулярніших освітянських Інтернет-ресурсів. Це результат ефективної діяльності мережевого співтовариства дітей і дорослих – учителів, батьків, вихователів, лікарів, психологів, які беруть активну участь у мережевих проектах і конкурсах. Портал об’єднує їхній досвід, пропозиції, розробки, якими вони обмінюються, та інформацію інших співтовариств про існуючі у світовій Мережі освітні ініціативи.
Основна ідея порталу – впровадження сучасних інформаційних технологій у сферу освіти. Веб-сайт передбачає забезпечення рівних можливостей для отримання обдарованими дітьми необхідних знань, умінь і освіти у всіх регіонах України, максимальне задоволення освітніх потреб учнів, батьків, вихователів та педагогів за найширшим діапазоном рівнів і напрямів освіти, навчальних закладів та інформаційно-освітніх ресурсів з використанням найсучасніших інформаційних і телекомунікаційних технологій.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року, які стали переможцями цього багатоетапного змагання. «Надзвичайно приємно відзначити плідну працю, наукові та творчі досягнення, що стали запорукою визнання та великої поваги освітян України», - зазначив Міністр у вітальному слові.

Державну премію можна отримати лише раз за життя.
Весь колектив Інституту обдарованої дитини щиро вітає своїх колег-лауреатів!