Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
Інститут долучився до Європейського проекту "The Fibonacci project"
З 13 по 16 червня 2012 року у рамках розповсюдження Проекту Європейської Комісії «The Fibonacci project» делегація спеціалістів Інституту обдарованої дитини НАПН України та Національного Центру «Мала академія наук України» відвідала Центр-двійник проекту «Фібоначчі» у м. Тарту на базі факультету хімії Університету Тарту, Естонія.
31.07.2012 Кількість фото: 12
На базі Інституту обдарованої дитини НАПН України та Національного Центру «Мала академія наук України» проведено ряд семінарів з елементами тренінгу для ознайомлення вітчизняних науковців з основами педагогічного підходу до викладання у школах природничо-наукових дисциплін та математики, базованого на допитливості та дослідженні, принципами роботи центрів європейського проекту «Фібоначчі» та досвідом естонського центру проекту.
На семінарі було представлено фрагмент заняття для дітей дошкільного віку з теми «Тверді тіла та рідини», проведеного у відповідності з принципами педагогічного підходу «Inquiry-based science education» із залученням аудиторії семінару.

Також з 13 по 16 червня 2012 року у рамках розповсюдження Проекту Європейської Комісії «The Fibonacci project» делегація спеціалістів Інституту обдарованої дитини НАПН України та Національного Центру «Мала академія наук України» у складі Поліхун Н.І., Лихоти С.О. та Сіпка К.В. відвідала Центр-двійник проекту «Фібоначчі» у м. Тарту на базі факультету хімії Університету Тарту, Естонія.
Метою даного візиту було ознайомлення з програмою поширення "Проекту Фібоначчі", результатами досліджень щодо його реалізації в Естонії, умовами приєднання України до проекту «Фібоначчі" а також ознайомлення з практичним впровадженням педагогічного підходу «Inquiry-based science education» (освітні технології та методи навчання, що засновані на науковій проектно-дослідницькій діяльності учнів, або «наукова освіта, базована на допитливості»).