Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    результати
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

АСПІРАНТУРА
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес
    Акредитація ОНП 011

Педагогам та психологам
    консалтинговий центр
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Навігація
Вченим
наукова тематика
заходи та семінари
результати
виконані програми
анонси та новини
аpхів новин
електрона бібліотека
видання
семінари та тренінги
методичне забезпечення
АСПІРАНТУРА
про аспірантуру
вступ до аспірантури
нормативні документи
освітній процес
Акредитація ОНП 011
Педагогам та психологам
консалтинговий центр
перелік базових шкіл
регіональна система
МАН

Документи ІОД
наукова тематика
Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
V Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»
В палацах Київщини разом із весною та каштанами, розквітають тисячі різноманітних талантів. Близько тисячі шкільних талантів розцвіли у столиці на щорічній виставці-фестивалі «Обдаровані діти України», яка відбулася 18 травня 2012 року.
28.05.2012 Кількість фото: 156
Техніки, спортсмени, художники, конструктори, гончарі, танцівники, співаки – багатогранність цьогорічної ювілейної, п’ятої виставки вражала. Кожному відвідувачу заходу школярі поспішали продемонструвати свої досягнення. У кожному куточку Палацу піонерів, де розмістилися експозиції виставки, щось відбувалося: спортсмени показували прийоми бойових мистецтв, танцівники і співаки репетирували свої виступи, техніки демонстрували можливості своїх проектів.
Урочисто виставку відкрив Володимир Камишин - директор Інституту обдарованої дитини НАПН України.
Юних талантів вітали також Президент Малої академії наук Станіслав Довгий,
віце – президент НАПН України Андрій Гуржій, директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий, академік НАН України, директор Інституту гідромеханіки НАНУ Віктор Грінченко, представники Київміськадміністрації.
Родзинкою свята талантів стали майстер класи з різних видів мистецтв: гончарства, орігамі, боді-арту, писанкарства, створення ляльок. Під керівництвом досвідчених майстрів кожен охочий – і дорослий, і дитина – могли спробувати свої сили у мистецтві.
Учасникам майстер класів організатори виставки вручали спеціальні заохочувальні монети, які тут же можна було обмінювати на шоколадні дукати. За словами директора Інституту обдарованої дитини Володимира Камишина, метою заходу було бажання показати усі грані розвитку дитячих талантів та обдарованості. Дати можливість юним вундеркіндам подружитися та обмінятися думками щодо різних інноваційних поглядів та ідей. Саме для цього у залі виставки-фестивалю було вивішене велике полотно «Острова мрій». Школярі з різних куточків України мали змогу у спільній картині втілити свої майбутні бажання. Хтось із юних митців малював себе, комусь подобався Київ. Були на полотні і космічні ракети і яскраві букети квітів, але найбільше - автографів із подякою вчителям та обіцянками повернутись на виставку ще!
«Ідея зібрати під одним дахом усі грані дитячих талантів – нова для України. Коли ми вперше організовували виставку, на ній були присутні представники лише шести областей нашої держави. Сьогодні ми з гордістю демонструємо досягнення школярів з усієї України, всіх її областей», - каже Станіслав Довгий. За його словами українська земля багата на здібних і розумних дітей. Та знайти талант і допомогти йому повною мірою розкритися - не так вже й легко. Це кропітка повсякденна праця педагогів і академіків освітньо-наукового тандему - Національного центру «Мала академія наук України» та Інституту обдарованої дитини, які ініціювали цей захід.
На завершення роботи виставки її учасники потрапили на концерт, де побачили успіхи своїх творчих колег. Усі школярі отримали дипломи за участь у фестивалі та подарунки на згадку. «Подібні заходи дають дітям можливість самореалізації, яскраві емоції та нові дружні контакти»,- зазначив директор Інституту обдарованої дитини Володимир Камишин.

Відкриття виставки-фестивалю 2012
Відкриття виставки-фестивалю 2012