Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
17.02.2012 відбувся Круглий стіл в м.Києві
17 лютого 2012 року у Київському міському будинку учителя пройшов круглий стіл «Актуальні питання залучення обдарованих учнів до дослідницької діяльності з використанням мережевих технологій». Головною метою заходу було виявлення психолого-педагогічних підходів у теорії та практиці з вирішення проблеми залучення обдарованих учнів до дослідницької діяльності з використанням мережевих технологій.
14.03.2012 Кількість фото: 0
Під час круглого столу учасники обговорювали вітчизняний досвід, світові тенденції та підходи щодо підготовки обдарованих учнів до дослідницької діяльності, сучасні інформаційні засоби підтримки творчої діяльності обдарованої молоді, науково-методичні засади формування баз знань для організації дослідницької діяльності обдарованих дітей та молоді. Розглядалися моделі креативного середовища підготовки обдарованих учнів до дослідницької діяльності з використанням мережевих технологій, розробки програмно методичного забезпечення навчально-дослідницької практики обдарованих учнів, Інтернет можливості та загрози для обдарованих дітей та молоді.
Особливо приємним сюрпризом для учасників і гостей круглого столу стало представлення проекту «Підтримка навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН в середовищі комплексу віртуальних лабораторій». Досягнення і переваги проекту продемонстрували його розробники, провідні вчені НАН України в галузі ІТ та їх застосування: Стрижак О.Є., Палагін О.В., Широков В.А., Романов В.А., Марченко В.А., Сарахан Є.В., Гупал А.М., Опанасенко В.М., Пісаренко В.Г. Вони висвітлили передумови створення та принципи побудови віртуальних лабораторій досліджень, їхнє призначення, функціональні можливості, структурну організацію та застосування:
• віртуальної лабораторії комп'ютерного приладобудування,
• віртуальної лабораторії агроекологічних досліджень,
• віртуальної лабораторії аерокосмічних досліджень екологічних подій,
• віртуальної лабораторії комп’ютерних мереж,
• віртуальної науково-дослідної лабораторії аналізу ДНК,
• віртуальної лабораторії лінгвістичних досліджень.

Захід було організовано за ініціативи Інституту обдарованої дитини НАПН України і Національного центру «Мала академія наук України», та за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і Національна академії педагогічних наук України.