Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
27 січня 2012 р. відбувся семінар-практикум в Київському міському будинку учителя
27 січня 2012 року у Київському міському будинку учителя пройшов семінар-практикум «Підготовка обдарованих учнів до дослідницької діяльності». Захід було організовано за ініціативи Інституту обдарованої дитини НАПН України і Національного центру «Мала академія наук України»
14.03.2012 Кількість фото: 0
Захід було організовано за ініціативи Інституту обдарованої дитини НАПН України і Національного центру «Мала академія наук України» з метою формування психолого-педагогічних підходів у підготовці обдарованих учнів – юних дослідників до участі у міжнародних наукових програмах та конкурсах науково-дослідницького напрямку.
Конференція об’єднала керівників секцій, наукових товариств учнів, заступників директорів з наукової роботи, керівників учнівських дослідницьких проектів та інших зацікавлених осіб для обговорення наукових проблем за наступними напрямками:
• відбір юних дослідників до участі в міжнародних конкурсах;
• особливості міжнародних конкурсів дослідницького напрямку;
• проблематика дослідницьких робіт та матеріалів, які подано на міжнародні конкурси фізико-математичного, технологічного та природного спрямування;

Організаторами семінару – практикуму виступили Поліхун Н., к.п.н., завідуюча Відділом підтримки обдарованості та міжнародної співпраці ІОД, наукові співробітники Стрєлкова Ю., Яншина Т., Постова К., Сіпко К. Вони представили проект Інституту обдарованої дитини і Національного центру «Мала академія наук України» з підготовки молоді до участі у міжнародних конкурсах-конференціях «ICYS» та «EUCYS», а також міжнародні проекти Малої академії наук України.

На семінарі виступив заступник директора ІОД НАПН України Буров О.Ю. У своїй доповіді він представив результати дослідження по виявленню обдарованих дітей, схильних до дослідницької діяльності, проведеного фахівцями ІОД у школі Оболонського району міста Києва