Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    результати
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    видання
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

АСПІРАНТУРА
    про аспірантуру
    вступ до аспірантури
    нормативні документи
    освітній процес
    Акредитація ОНП 011

Педагогам та психологам
    консалтинговий центр
    перелік базових шкіл
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Навігація
Вченим
наукова тематика
заходи та семінари
результати
виконані програми
анонси та новини
аpхів новин
електрона бібліотека
видання
семінари та тренінги
методичне забезпечення
АСПІРАНТУРА
про аспірантуру
вступ до аспірантури
нормативні документи
освітній процес
Акредитація ОНП 011
Педагогам та психологам
консалтинговий центр
перелік базових шкіл
регіональна система
МАН

Документи ІОД
наукова тематика
Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
IV Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»
Близько 800 вундеркіндів з усієї України показали свої таланти на IV Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України», що відбулася в Київському Палаці дітей та юнацтва.
23.05.2011 Кількість фото: 174
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей найбільшу в Україні виставку дитячих досягнень організували Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр «Мала академія наук України».

Вундеркінди продемонстрували свої таланти у науково-технічній, дослідницько-експериментальній, художньо-естетичній, гуманітарній творчості, еколого-натуралістичній та фізкультурно-спортивній діяльності.

Урочисто виставку відкрив Володимир Камишин - директор Інституту обдарованої дитини. Юних талантів вітали також Президент НЦ «МАН України» Станіслав Довгий, перший віце – президент НАПН України Василь Мадзігон, представники Київміськадміністрації.

Учасників фестивалю також письмово привітав перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв: «Держава докладає всіх зусиль для підтримки ваших ініціатив і починань, для повноцінного розвитку та розкриття ваших здібностей. Молодіжна політика – важливий напрям діяльності влади. Ми прагнемо допомогти вам реалізувати свій потенціал, знайти своє місце в житті, відчути впевненість у власних силах і вдало стартувати на життєвому шляху».

Не лише корисне, а й красиве демонстрували учасники фестивалю. Тут можна було побачити різноманітні картини, вироби з глини, пластиліну, дерева, бісеру, паперу тощо. Кілька експозицій було присвячено лялькам ручної роботи. Виявляється, створення ляльок настільки цікава справа, що нею захоплюються навіть хлопці. Максим Неліцький з Дніпропетровська сам на фестиваль не приїхав – захворів. Але батько хлопця привіз його колекцію з вісімнадцяти ляльок-мотанок, які Максим створює в центрі позашкільної роботи «Школа забутих мистецтв». Серед експонатів особливо виділяється один – хлопчик і дівчинка, що тримаються за руки. Це є авторський внесок Максима у класичне мистецтво створення мотанок.

Поряд з традиційними видами мистецтва прилаштувалися і нові тенденції. Красиве слово – квіллінг – означає не що інше, як аплікації зі скрученого паперу. Майстрині з Луганської області привезли кілька картин, виконаних таким способом і розкрили деякі секрети процесу. Дівчата нарізали тоненькими смужками кольоровий папір, скручували його та з отриманих елементів компонували картини. Вийшло дуже оригінально. Не менш яскравими були й інші експонати фестивалю: в'язані, вишиті, сфотографовані, змодельовані… Усього не перерахуєш. Відвідувачі заходу отримали багато яскравих емоцій та вражень, а головне – переконалися: в Україні багато молодих талантів.

«Дуже важливо для дитини здобути визнання. Це в подальшому стимулює розвиток її можливостей, її обдарованості», - зазначає директор Інституту обдарованої дитини Володимир Камишин.

В рамках виставки-фестивалю відбувся гала-концерт, де діти демонстрували пісенні, танцювальні та спортивні таланти.

Повітряні кульки просто із стелі, різноманіть талантів та співи глухонімих дітей залишили незабутні враження! Під керівництвом педагога-диригента діти виконували пісні за допомогою жестів. Усі присутні були вражені тим, наскільки вундеркінди з вадами мріють, так само спілкуватися як і їхні здорові однолітки.

Традиційно учасники виставки-фестивалю отримали грамоти і цінні призи. Завершив свято солодкий стіл для всіх учасників.