Інститут обдарованої дитини НАПН України
Відвідувачам
Вченим
    наукова тематика
    заходи та семінари
    виконані програми
    анонси та новини
    аpхів новин
    електрона бібліотека
    аспірантура
    видання

Педагогам та психологам
    семінари та тренінги
    методичне забезпечення

Батькам
    семінари та тренінги
    консалтинговий центр
    регіональна система
    МАН

 Документи ІОД
 наукова тематика
 Методичне забезпечення
Опитування
На ваш погляд обдарованість дитини - це вроджена характеристика чи набута?

вроджена (генетично закладена)
більше вроджена, ніж набута
однаково
більш набута ніж вроджена
набута (розвинулась в процесі життя)
Для участі в опитуваннях Ви повинні увійти або зареєструватися
Нові документи
Положення про проведе...
Положення про VІ Всеук...
ICYS_Info2018...
Положення про V Всеукр...
Положення про Всеукра...
Події
III Міжнародна науково-практична конференція «Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави»
20-26 вересня 2010 р. в пансіонаті «Ай-Тодор-Юг» м.Ялта, смт. Гаспра, АР Крим, відбулася III Міжнародна науково-практична конференція "Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави".
20.09.2010 Кількість фото: 24
Цієї осені Інститут обдарованої дитини НАПН України провів вже третю за свою історію міжнародну науково-практичну конференцію. Науковий форум «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави» зібрав біля сотні спеціалістів з усіх регіонів України, а також їх колег з країн СНГ.

Традиційна підсумкова профільна конференція Інституту обдарованої дитини і в цьому році була міжнародною.

«На цей раз найбільш активну і дієву участь в заході брали російські спеціалісти, - говорить директор ІОД Володимир Камишин. - Але вже зараз, незважаючи на молодий вік інституту, існує зацікавлення нашою роботою з боку науковців і практиків Чехії, Польщі, інших країн».

Цьогорічна зустріч спеціалістів в сфері обдарованості зібрала науковців інститутів НАПН, педагогічних університетів та інститутів ППО. Багато було практиків шкільної та позашкільної освіти, керівників відділів освіти, а також представників громадських організацій і батьківських комітетів. Впродовж п’яти днів учасники працювали в режимі пленарних засідань, секцій та майстер-класів.

Відкриваючи конференцію, директор ІОД Володимир Камишин зазначив, що проблема розвитку обдарованості дітей як головного фактора збільшення інтелектуального потенціалу держави є зараз однаково актуальною для всіх країн світу. Оскільки саме наявність інтелектуального капіталу нації головним чином визначає економічний розвиток держави і місце її у світовому співтоваристві.

Під час секційної роботи конференції велику увагу вітчизняних спеціалістів привернули доповіді російських колег - представників центру по роботі з обдарованими дітьми «Дар» міського Палацу творчості дітей та юнацтва (м. Ростов-на-Дону) та представника Федерального державного наукового закладу «Центр дослідження проблем виховання, формування здорового способу життя, профілактики наркоманії, соціально-педагогічної підтримки дітей та молоді» (м. Москва).

За підсумками конференції обмін досвідом пройшов досить плідно і для ІОД намітилися ще й перспективи міжнародної наукової співпраці – з нашими сусідами-росіянами.